Eskişehir Turu

Eskişehir Yerli turist ziyaretinin en çok olduğu illerden. Şehir içi ve şehir dışından Eskişehir turuna katılan binlerce turist bulunmaktadır. 222 Tour olarak Eskişehir turunda uğramanız gereken yerlerin kısa bir listesini yaptık. Eskişehir turları sırasında bu listesi zamanında tamamlamak için şoförlü Eskişehir tur hizmetimizden faydalanabilir kendinizi ve tatilinizi Eskişehir’i çok iyi tanıyan şoförlerimize emanet edebilirsiniz.

 

ADALAR

 

Ortasından porsuk çayının aktığı Eskişehir’in en çok ziyaret edilen ve bilinen bölgesi. Su kenarında bulunan cafe ve restoranlarda keyifli zaman geçirebilir, bu harika manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Porsuk çayı üstünde gondol keyfini yaşayabilirsiniz.

 

ODUNPAZARI EVLERİ

 

Eskişehir’in en eskş yerleşim bölgesi olan odunpazarı restore edilerek yepyeni bir yüz kazandı ve bu evler restoralar, cafeler, atölyeler haline getirilerek otantik bir atmosfer yaratıldı. Keyifle Eskişehir’e özel lezzetleri tadabilir ya da lüle taşı ürünler satın alabilirsiniz.

 

SAZOVA PARKI

 

Şatosu, korsan gemisi, bilim parkı, uzay evi, akvaryum ve yapay göleti ile Eskişehir’in en büyük parkı olan sazovada yeşil alanların tadını çıkararak şehrin gürültüsünden uzaklaşabilirsiniz.

 

KENT PARK

 

Eskişehir’in büyük parklarından birisi de kent parktır. İçerisinde bulunan yapay göl medyada çok yer bulmuştur. Eskişehir’de görülmeden gidilmemesi gereken yerlerden bir tanesi.

 

Çağdaş cam sanatları müzesi, balmumu heykel müzesi, atlıhan çarşısı, kurşunlu cami, Reşadiye cami ve daha onlarca gezilecek yerler varken Eskişehir’i layıkıyla gezmeden gitmeyin. 222 Tour olarak gezilecek çok fazla yer olduğunun farkındayız ve şirketimizin tecrübeli söförleri ve son model konforlu Vip araçları ile sizleri bu önemli noktalar arasında zaman kaybını minimuma indirerek ulaştırıyoruz.

 

Vip araç kiralama, vip minibüs kiralama, midibüs kiralama, otobüs kiralama hizmetlerimizle ağız tadıyla bir Eskişehir turu yapabilmeniz sağlıyoruz. Araçlarımız profesyonel ve tecrübeli şoförlerimiz ile kiralanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Eskişehir Turu İçin Telefon Numaralarımız : 0530 777 68 09 -  0222 220 22 30

 

Görseller

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Etiketler

Web Tasarım