Hakkımızda

222 tour, araç kiralama hizmetlerinde son model araçlarla ve en iyi kaptanlarla çalışarak en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Başladığı günden bu yana taviz vermeyeceği konuları çok iyi belirleyerek müsteri ilişkilerini herşeyin önünde tutarak yola devam etmektedir.

 

Çalışma prensibi olarak her zaman yeni ve vip araçlarla ( en fazla 2 yıllık araçlar ) ve alanında uzmanlaşmış tecrübeli ve güleryüzlü kaptanlarımızla yolcu taşımanın ciddiyetinin ve hassasiyetinin farkında olarak çalışmaktayız.

 

222 tur çalışma alanları içerinde V.İ.P taşımacalığı en önde tutmaktadır. Eskişehir'in üst düzey brükratlarından, belediye başkanlarına kadar önemli birçok kişisini gerekli kalite çerçevesi içerisinde taşımaktayız. 

 

Gerek şehir içi gerekse şehir dışı organizasyonlarda ülkemizin en ünlü sanatçıları ve siyasetçilerini lüks araçlarımızla istedikleri noktalara ulaştırdık. Kısacası V.İ.P taşımacılığın ne demek olduğunu çok iyi bilen 222 tur herzaman daha iyi hizmeti vermek için ilk gün heyecanıyla çalışmaya devam ediyor.

 

Etiketler

Web Tasarım