Kültür Turları

Ülkemizin dört bir yanı tarihi eserler ve doğa harikaları ile dolu. 222 tur kültür turlarında istediğiniz bir ilin görülmesi gereken tarihi ve doğal güzelliklerine ulaşmanız için ile istenilen sayıya uygun vip araçları ve deneyimli kaptanlarıyla güvenle taşıma hizmeti sunmaktadır.

 

Ülkemiz yazın ve kışın ayrı ayrı güzelliklerle donatılmıştır. Yazın doğal ve tarihi eserlerler, müzeleri, mağaraları, kaleleri, gölleri ile dört bir yanı cennet lafını sonuna kadar hak ediyor.

 

Yazın yapılan kültür turları havanında etkisi ile dayanılmayacak hale gelebilir. Ayrıca gidilen bölgeyi iyi tanımıyor olmanızda ulaşmak istenilen noktayı daha zor bulunur hale getirerek ciddi zaman kaybetmenize sebep olmaktadır. Kışın ise çetin hava şartları ile yolların kar ve soğuk etkisi ile daha güvensiz hala geldiğini unutmamak gerekir.

 

Tüm sıkıntıları yaşamadan, yazın klimalı araçlarımızla keyifli yolculuk yapabilirsiniz. Gidilecek yere göre seçilen bölgeyi tanıyan kaptanlarımızla zaman kaybetmeden güvenli bir şekilde kültür turunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Kışın yollarda karşılaşacağınız zorlukları da 222 turun tam donanımlı araçları ile hissetmesiniz bile.

 

222 tur olarak kültür turlarınız için gidilecek kişi sayısına göre bir yada birden fazla araç imkanı ile istenilen araç büyüklükleriyle (minibüs, midibüs, otobüs) profesyonel tur hizmetleri sunmaktayız.  

 

Görseller

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Etiketler

Web Tasarım