Vip Minibüs Kiralama

Eskişehir Türkiye’de yerli turistin en çok ziyaret ettiği illerimizden birisi. Meşhur porsuk çayı, Yazılıkaya, kentpark ve tarihi odunpazarı evleri gibi gezilecek bir sürü yer muhakkak görmeniz gereken yerlerin başında geliyor. Çibörek gibi onlarca tatar lezzetleri ve tabi ki lületaşından yapılmış el işi ürünler. Eskişehir’in eşsiz güzelliklerini  222 tour farkı ile VİP Şoförlü Minibüslerimle yurt içi turizminin tadını çıkarabilirsiniz. Şehri çok iyi tanıyan şoförlerimizle tüm bu güzellikleri zaman kaybetmeden ziyaret edebilirsiniz.

 

Cenaze, düğün, nisan, sünnet gibi özel günlerinizde taşıma işi artık sıkıntı olmaktan çıkıyor. Sizler özel günlerinizle ilgilenirken taşıma işi 222 Tour'dan kiralayacağınız VİP Minibüslerimiz ile Usta Şoförlerimiz sizler için hallediyor. Vip minibüs kiralama hizmetlerimizde son model konforlu minibüsler ile sağlıyoruz. Amacımız rahat ve güvenli bir şekilde sizleri istenilen noktaya en kısa zamanda taşımak.

 

Şehirler arası yolculuklarınız da da Vip minibüs kiralama hizmetimizle yanınızdayız. İstenilen il yada ilçeye şöförlü son model vip minibüslerimizle rahat ve sağlıklı bir şekilde en kısa zamanda ulaştırıyoruz.

 

Ayrıca vip minibüs kiralama hizmetlerimizi hava alanı transferlerinde de yararlanabilirsiniz. Esenboğa, Atatürk, Sabiha Gökçen hava alanlarına istenilen tüm saatleri için ulaşım 222 tour ile mümkün. Sizleri kapınızdan alarak vip minibüslerimle uçağınıza yetiştiriyor ya da hava alanından alarak evinize bırakıyoruz. Hava alanlarının dışında gar ve terminaller için de vip minibüs kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

 

222 Tour Vip Minibüs Kiralama için Telefon Numarası : 0222 220 22 30 - 0530 777 68 09

 

Görseller

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Etiketler

Web Tasarım